Jak to u nás chodí

Na každé z vás nám záleží, a proto se během zkoušky věnujeme pouze vám. Chcete vyzkoušet ještě dalších 5 šatů? Nevadí, je to váš den a my vám pomůžeme najít vaše vysněné šaty.

Kdy přijít na zkoušku?

Čím dřív přijdete, tím větší výběr mít budete. Poptávka po našich šatech je opravdu vysoká, proto doporučujeme přijít, jakmile budete znát datum a místo konání vaší svatby. Každé šaty máme jen v určité velikosti, takže se může stát, že později už budou na váš termín nebo na celou sezónu rezervované. Chceme vám dopřát šaty nejvyšší kvality, proto každé šaty čekají jen na určitý počet nevěst a pak jsou nabídnuté k prodeji. Tenhle koloběh nám umožňuje vyčlenit místo pro nové šaty, a tak vám každý rok můžeme představit novinky. V hlavní sezóně bývají sobotní termíny i měsíc dopředu obsazené, proto se prosím nezapomeňte objednávat na zkoušky s předstihem.

Koho si na zkoušku vzít s sebou?

Je jedno, jestli na zkoušku vezmete kamarádky, maminku, sestru...vezměte sebou toho, kdo má podobný vkus jako vy a pomůžeme vám vybrat šaty, ve kterých se budete sama sobě líbít a dobře se cítit. O tom to celé je.

Co si vzít na zkoušku s sebou?

Není nutné brát si něco sebou, pokud byste ale už měla koupené například své svatební boty, nebo jiný doplněk, klidně jej vezměte, abyste si jej mohla zkusit společně se šaty.

Co když se chci jít podívat ještě do jiného salonu?

Pokud se do nějakých šatů u nás zamilujete na své první zkoušce, doporučujeme je rezerovat. Některé z vás to může jistě zaskočit, že vám perfektně padnou šaty hned v prvním salonu, často i první šaty, které vám padly do oka, ale stává se, pokud si nevěsta šaty včas nerezervuje, že si je na stejný termín vybere jiná nevěsta, nebo že se vybookují na sezónu (šaty půjčujeme maximálně 5x, abychom zaručili jejich vysokou kvalitu).