Náš salon

Svatební salon Tiffany je nově otevřený svatební salon v Jihlavě, který jako jediný nabízí širokou nabídku svatebních šatů světových značek Maggie Sottero, Sottero and Midgley a Rebecca Ingram. U nás v salonu najdete různé druhy svatebních šatů – od klasických elegantních, přes princeznovské, až po romantické šaty v boho stylu. Naše šaty se vyznačují osobitostí, kvalitou zpracování a nadčasovostí, proto si je zamilujete na první pohled. Objednejte se na zkoušku svatebních šatů a najděte šaty, o kterých sníte!

Náš cíl

Záleží nám především na Vaší spokojenosti, proto ke každé nevěstě přistupujeme individuálně a snažíme se vyjít maximálně vstříc. Naším cílem je, aby od nás nevěsta odcházela spokojená se šaty, ve kterých bude ve svatební den cítit skvěle, a aby si zkoušku svatebních šatů u nás v salonu v klidu užila. Abychom tohle mohli zajistit pro každou z Vás, je potřeba se na zkoušku svatebních šatů objednat předem.

Zkouška svatebních šatů

Chcete si k nám přijít vyzkoušet svatební šaty? Objednejte se již nyní na tel. čísle 776 593 820, nebo prostřednictvím e-mailu info@salon-tiffany.cz. Na každou nevěstu si rezervujeme 1,5 hodiny, aby měla dostatek času pro výběr svatebních šatů, a aby si návštěvu u nás v klidu užila.