Časté dotazy

Milé nevěsty, v této sekci najdete nejčastější dotazy ohledně zkoušky a půjčení svatebních šatů, na které se nás ptáte. Pokud byste potřebovaly další informace, klidně se nám ozvěte.

Ano. Každé z Vás se chceme při výběru Vašich vysněných svatebních šatů maximálně věnovat, proto je nutné se na zkoušení svatebních šatů objednat předem. Svůj termín si můžete rezervovat telefonicky na 776 593 820, e-mailem: info@salon-tiffany.cz, přes Facebook: Svatební salon Tiffany, nebo na Instagramu: @salontiffany.

Doporučujeme objednávat se na zkoušku svatebních šatů minimálně týden dopředu.

V našem salonu je zkouška svatebních šatů zpoplatněná částkou 300 Kč (500 Kč v případě Zkoušky s lahví sektu). Když si některé ze zkoušených šatů vyberete a složíte zálohu, poplatek za zkoušku neplatíte.

Každé nevěstě poskytujeme 1,5 hodiny na zkoušení svatebních šatů

Pokud plánujete svatbu v hlavní svatební sezóně (květen – září), doporučujeme vybírat šaty už během podzimu předchozího roku, abyste měly jistotu, že Vaše vysněné svatební šaty nebudou na daný termín rezervované.

Pokud plánujete svatbu mimo hlavní svatební sezónu, můžete svatební šaty vybírat s menším časovým předstihem, ovšem ani tak neodporučujeme s výběrem šatů příliš otálet.

Rezervační poplatek (záloha) na půjčení svatebních šatů je 6 000 Kč. Tato částka představuje kauci na svatební šaty a bude vrácena po řádném vrácení svatebních šatů. Rezervační poplatek jako takový je nevratný, ale je možné jej jednou převést na rezervaci jiných svatebních šatů.

V ceně půjčovného je zahrnuté půjčení šatů na 3-4 dny včetně spodničky, úpravy šatů na míru a čistírny.

Ano. Pokud se Vám u nás v svatebním salonu budou líbit jiné svatební šaty, je možné původní rezervaci šatů změnit na jiné šaty z našeho salonu, jestliže nebudou na Váš termín již rezervované.

Úprava svatebních šatů na míru probíhá vždy v týdnu, ve kterém se koná svatba. Nevěsta si svatební šaty vyzvedává zpravidla den před svatbou a vrací je v pondělí po svatbě.

V našem svatebním salonu najdete svatební šaty v rozmezí velikostí 34 – 46.

Půjčení svatebních šatů se pohybuje v rozmezí od 9 000 Kč do 16 000 Kč.

Všechny nabízené svatební šaty je možné zakoupit od našich dodavatelů. Je nutné počítat s dodací lhůtou až 2-4 měsíce. Prodejní ceny se pohybují v rozmezí od 25 000 Kč do 50 000 Kč.

 

Těšíme se na Vaši návštěvu.